درباره ما

ما با مشتریان تان ارتباط می گیریم و باعث پیشرفت و رشدتان می شویم !


ما سعی بر بهترین داریم

بهترین در عمل است نه در کلام


خیلی ساده و بدون استفاده از واژه‌های پر زرق و برق، دیجیتال مارکتینگ برقراری ارتباط با مخاطبان و مشتریان با استفاده از ابزارهای الکترونیکی و دیجیتال است. از بازاریابی تلویزیونی و تلفنی تا بازاریابی شبکه‌های اجتماعی. در حقیقت تمام فعالیت‌های بازاریابی که با استفاده از ابزارهای الکترونیکی انجام می‌شوند در حوزه دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال قرار می‌گیرند.


سرویس ها

ما از سال 1390 قدرتمند شروع کردیم.

اهمیت دیجیتال مارکتینگ و نقش آژانس سپهر


تحقیقی که توسط انجمن سلامت و ایمنی آمریکا در مورد سوانح رانندگی انجام شده، نشان می‌دهد بیش از ۹ درصد از رانندگان مدام به تلفن همراه خود نگاه می‌کنند؛ در چنین وضعیتی قطعا دقت مسافران به آنچه در خیابان اتفاق می‌افتد خیلی کمتر از این حرف‌هاست. کافیست به کسانی که در تاکسی، اتوبوس، یا مترو با شما همسفر می‌شوند دقت کنید. در شرایطی که به طور متوسط هر فرد ۱۱ ساعت از روز را صرف کارکردن با وسائل الکترونیکی می‌کند، بیلبوردها شانس دیده شدنشان را از دست می‌دهند. در چنین شرایطی با پر رنگ شدن نقش اینترنت در زندگی روزمره، استفاده از ابزارها و بازاریابی دیجیتال روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

بازاریابی آفلاین بهبود یافته

انواع و روش‌های دیجیتال مارکتینگ


در شهرهای شلوغ و پر تردد، بیلبوردها هم با یکدیگر و هم با دیگر ابزارهای بازاریابی برای جلب توجه مردم رقابت می‌کنند. بیلبوردهای الکترونیکی و LEDهای تبلیغاتیِ پر نور و پر از رنگ خیلی خوب توجه افراد و عابران را به خود جلب می‌کنند. این روزها با ورود به بازارهای موبایل با دستگاه‌هایی روبرو می‌شوید که تجربه استفاده پیش از خرید را در اختیار شما قرار می‌دهند.


تیم ما

مشتریان ما

همراهان وفادار به ما

  • خدماتشون عالیه و خیلی پسندیدم و همکاری ما ادامه خواهد داشت.
    سامان
  • نمی دونم چی بگم، یا بخوام بگم ! ولی می تونم اینو بگم که خدمات آژانس دیجیتال سپهر عالیه و پشتیبانی شون خوبه.
    سیامک
  • حوصله و صبر و سرعت در پاسخگویی و پشتیبانی آژانس دیجیتال سپهر عالیه بهتر از این نخواهد شد و نمیشه امیدوارم همیشه موفق در کارهاشون باشند من که خوشحالم
    اردشیر